Kontakt

Kontaktoplysninger / Contact information:

Axel Månsson A/S
Grarupvej 15
7330 Brande
DANMARK

Tlf. + 45 97 18 22 21

E-mail: post@maanssons.dk


Gå til (KLIK):

Ledelse & administration

 

Axel Månsson
Axel Månsson
Direktør – CEO
T:  + 45 9714 8830
M: + 45 4080 8130
axel@maanssons.dk 



Rikke Cravach
Administrationssekretær
Administrative secretary
T: + 45 9714 8838
M: + 45 2557 1747
rikke@maanssons.dk 

[TILBAGE TIL TOP]


 

Produkt og logistik

 

Peter Tønder
Peter Tønder
Produkt- og logistikchef | Grøntsager
Product and Logistics Manager | Vegetables
T: +45 9714 8839
M: +45 6040 3670
peter@maanssons.dk 

 


Jan Pierri Malund
Produkt- og logistikkoordinator
Product and Logistics Coordinator
M: + 45 2544 0936
jan@maanssons.dk 

 


Johnny Skovbjerg
Logistikkoordinator | Grøntsager
Logistics Coordinator | Vegetables
T: + 45 9714 8833
M: + 45 2544 0907
johnny@maanssons.dk 

[TILBAGE TIL TOP]


 

Produktion & drift – Grøntsager

 


Kristian Utoft
Produktions- og driftschef | Grøntsager
Manager Production and Works | Vegetables
T.: + 45 9714 8831
M: + 45 4080 8131
kristian@maanssons.dk

 


Jonas Lauth Pedersen
Driftsspecialist | Grøntsager
Operations Specialist | Vegetables
T: +45 9714 8849
M: +45 5188 8451
jonas@maanssons.dk

 


Siebe Gorter
Produktionsspecialist | Grøntsager
Production Specialist | Vegetables
T: +45 9714 8835
M: +45 2544 0923
siebe@maanssons.dk

 


Jørgen Gylling Jensen
Teamleder | Grøntsager
Teamleader | Vegetables

T: +45 9714 8836
M: +45 2544 0925
joergen@maanssons.dk

[TILBAGE TIL TOP]


 

Produktion & drift – Æg

 


Janne Beck Klausen
Produktionschef | Økologiske æg
Production Manager | Organic Eggs

T: +45 9714 8834
M: +45 4041 8389
janne@maanssons.dk


 

Bogholderi

 


Kristina Weis Christensen
Controller
T: +45 9714 8837
M: +45 2544 0901
kristina@maanssons.dk

 


Roxana Dumitru
Regnskabsassistent
Accounts Assistant
T: +45 9714 8840
roxana@maanssons.dk


[TILBAGE TIL TOP]

Gårdbutik


Lene Jensen
Gårdbager
farm baker 🙂
T: +45 27792013
lene@maanssons.dk